Love Seat Deri Koltuklar

Çift kişilik deri koltuklarda sevdikleriniz ile birlikte film izlemenin keyfini çıkarın!

Bir Sinema Düşünün. Günlerdir, belki aylardır beklediğiniz film vizyona giriyor. Sevgiliniz ile gişeye gidiyorsunuz. Biletinizi alırken; partnerinizle Aranızda ki tüm engelleri kaldırıyoruz. Sinema keyfinizi konfora çeviriyor; Kolçaksız love seat deri koltuklarımızda filminizin keyfini çıkarmanız için çalışıyoruz!

Arkanıza Yaslanın ve Konforun Tadını Çıkarın! Yağmur, soğuk ve rüzgar birleşip de sokakta dolaşmanın pek tadı kalmayınca, en eğlenceli şey sinemaya gitmek. Teknoloji istediği kadar gelişsin, sinemayı evinize getirsin; elde patlamış mısır, o dev beyaz perdenin karşısına oturmak bir başka keyif. Hele ki aranızda engeller yoksa! 1994 yılından bu yana Türkiye'yi Loveseat ile tanıştıran Prestige Group, Misafirlerinin beklentilerini karşılamak adına her projesinde dünya sinemaları standartlarını tüm şubelerinde uygulama kararlılığını sürdürmektedir.

Konfor ve Teknolojiyi buluşturuyoruz. Türkiye'de ki en iyi sinema hizmetini vermek için, teknolojiyi Konfor ile birleştirerek misafirlerimizin memnuniyetini arttırmayı görev biliyoruz.